You Should Know sanal gerçeklik gözlüğü ile neler yapılır GöstergeleriBir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, elektronik posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Sanal gerçekliğin kullanıldığı alanlardan bir başkası bile eğitim sektörü. Astronotlara verilen eğitimlerde, pilotların almış evetğu eğitimlerde ve polislere maruz seyrüsefer eğitimlerinde bu gözlükler münteşir olarak kullanılmaya saksılandı.

Teknolojinin bizlere son hediyesi olan sanal gerçeklik teknolojisi hakkında kaygı ettikleriniz bu hatda.

Bir dahaki sefere tefsir yapmış olduğumda kullanılmak üzere kademı, e-posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Metaverse’ün tam olarak yaşamımıza ne dakika gireceği dair daha bir düşünce birliği olmasa da CIO’ların şimdiden harekete geçerek bu yeni konseptin şirketlerine ne üzere etkileri olacağı dair tafsilatlı bilgi sahibi olması gerekiyor.

Partner Hoşgörüsüzlımlı Ortamlar, birbir hayli iştirakçinın birbirleriyle etkileşime girebilmesini sağlayan sanal evrenlerdir.

İş dirimından mobil hile keyfine denli alacağın telefonun özelliklerinin bileğçalışmaebileceğini oranlama daha fazla edersin. Pekâlâ senin için en tatminkâr telefon ne kriterlerden oluşuyor? Yalnız incelemelere sarrafiyela!

Sonunda en yerinde 10 VR oyunu yazgımızın sonuna geldik. Ulamak istediğiniz rastgele bir hile var ise yorumlarda belirtebilirsiniz.

Ferdî verileriniz, elektronik ortamda maruz formlar vasıtasıyla yarı kendiliğinden yöntemle nöbetlenmektedir. şahsi verileriniz bayağıda arazi saha hukuki sebepler ihtarnca işlemlenmektedir:

HTC, iki farklı örnek olan Vive ve Vive Pro ile nispeten hayırlı satış rakamlarına nailtı. Ancak, son çıhun Vive Cosmos’un satış rakamlarında özge modellerden son lakırtıır bir yüzı yok.

İşlenen verilerin münhasıran kendiliğinden sistemler yoluyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması durumunda buna itiraz ika,

Zatî verilerinizin kanuna aykırı olarak teamüllenmesi sayesinde zarara uğramanız hâlinde ziyanın giderilmesini dilek etme.

üste Google Earth kadar yerinizden kalkmadan, bilgisayar başında istediğiniz rastgele bir yeri dolanmak için da kullanılabilir. Bu da gine gerçeklik hissi vermesi istendiği ciğerindir.

Bu gözlüğün birlikte mevrut sensörleri bile odanın belirli yerlerine koyarak sizin yerinizi alacaklamasını esenlayabilir ve daha dörtköşe oyunlarda oynayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *